Plecy
student-avatar

Tomek

Kursant

Tuż po maturze, więc opinia na świeżo 😀 Byłem bardzo zadowolony z przebiegu kursu. Szczególnie planer maturalny to duża pomoc dla regularności i efektywnej (bo niekoniecznie ciężkiej) pracy. Dlatego szczerze zachęcam do korzystania z niego. Grupka na fb pozwala, na wygodną komunikację między kursantami, a kontakt z prowadzącym jest świetny.

Z powodu raczej niewielu osób zdających maturę z informatyki widać indywidualne podejście do maturzystów, prowadzący bardzo chętnie przyjmuje sugestie, pomysły na konsultacje, jeśli ktokolwiek ma problem np. z kodem źródłowym to zawsze pomaga, odpisuje, a czasami nawet bezpośrednio na konsultacjach online jest w stanie pomóc.

Nagrania poszczególnych lekcji pozwalają też na dużą swobodę w nauce, bo wiadomo, że w jednym dniu możemy mieć więcej czasu niż w innym. Zadania po każdej z lekcji to też super pomysł, bo jesteśmy w stanie sprawdzić w praktyce przed chwilą poznaną wiedzę.

Podsumowując, bardzo polecam kurs maturalny na encodeme, jest dobrze przemyślany, prowadzony z zaangażowaniem i dbałością. Polecam Serdecznie!