OPINIE O KURSIE

Poniżej w komentarzach znajdziesz wszystkie opinie, które pozostawili dotychczasowi kursanci.

Jeśli wciąż masz jakiekolwiek pytania daj mi proszę znać na kontakt@encodeme-maturalnie.pl – bardzo chętnie wszystkie wyjaśnię! 🙂

  4 komentarzy

 1. 21 maja 2022
  Odpowiedz

  Tuż po maturze, więc opinia na świeżo :D, Byłem bardzo zadowolony z przebiegu kursu. Szczególnie planer maturalny to duża pomoc dla regularności i efektywnej (bo niekoniecznie ciężkiej) pracy. Dlatego szczerze zachęcam do korzystania z niego. Grupka na fb pozwala, na wygodną komunikację między kursantami, a kontakt z prowadzącym jest świetny. Z powodu raczej niewielu osób zdających maturę z informatyki widać indywidualne podejście do maturzystów, prowadzący bardzo chętnie przyjmuje sugestie, pomysły na konsultacje, jeśli ktokolwiek ma problem np. z kodem źródłowym to zawsze pomaga, odpisuje, a czasami nawet bezpośrednio na konsultacjach online jest w stanie pomóc. Nagrania poszczególnych lekcji pozwalają też na dużą swobodę w nauce, bo wiadomo, że w jednym dniu możemy mieć więcej czasu niż w innym. Zadania po każdej z lekcji to też super pomysł, bo jesteśmy w stanie sprawdzić w praktyce przed chwilą poznaną wiedzę.
  Podsumowując, bardzo polecam kurs maturalny na encodeme, jest dobrze przemyślany, prowadzony z zaangażowaniem i dbałością.
  Polecam Serdecznie!

  • 21 maja 2022
   Odpowiedz

   Dziękuję Tomek za opinię! Cieszę się, że mogliśmy razem przygotowywać się do matury!

 2. 23 maja 2022
  Odpowiedz

  W ubiegłym roku zapomniałem Ci podziękować za świetne przygotowanie do matury z informatyki (napisane na 90%). Twój kurs jest genialny i pomoc nieoceniona, zatem jeszcze raz dziękuję! :3

 3. 28 maja 2022
  Odpowiedz

  Chciałem Ci podziękować za te kursy, naprawdę sporo mi pomogły i myśle że naprawdę dobrze napisałem maturę z informatyki, pomimo stosunko małej ilości czasu poświęconego przygotowaniom. Bardzo spoko było to że odpisywałeś bardzo szybko na pytania i maile ode mnie.
  Polecę twój kurs znajomym i temu kto to czyta też polecam, warto inwestować w siebie!
  A tymczasem wybieram się na wakacje:)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *