ARKADIUSZ SAS z ENCODEME MATURALNIE

Cześć! Jestem Arek, na co dzień zajmuję się programowaniem oraz dzieleniem się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi. Moją misją jest tworzenie wysokiej jakości materiałów, które pomogą maturzystom w zdaniu matury z bardzo wysokim wynikiem.

Jestem aktywnym programistą. Od kilku lat tworzę komercyjnie oprogramowanie w językach Java oraz Python. Od czasów szkoły średniej pomagam także uczniom ze zrozumieniem informatyki. Jak do tej pory prowadziłem indywidualne korepetycje oraz kanał na YouTube o takiej tematyce. Od dawna marzyłem o tym, żeby stworzyć platformę, na której będę w stanie pomóc jednocześnie wielu osobom w przygotowaniu do matury.

Chcę Ci pomóc oraz pokazać, że zagadnienia z informatyki nie muszą być wcale trudne do zrozumienia. Przedstawię Ci wszystkie niezbędne zagadnienia z podstawy programowej w praktyczny, jasny oraz czytelny sposób. Kurs jest wciąż rozwijany i dostosowany do pojawiających się zmian. Dzięki temu posiada on wszystko, co niezbędne, żeby zdać maturę z informatyki na 100%!

Jestem zwolennikiem podejścia ciągłego doskonalenia się. Pamiętaj, że nawet mały krok wykonany dziś, przybliży Cię do Twojego celu w przyszłości!

Arkadiusz Sas
5
DOSTĘPNE KURSY ONLINE
7
LAT DOŚWIADCZENIA
468
ZAPISANYCH OSÓB
1137
SUBSKYBENTÓW NA YOUTUBE