NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KONTO I ZAKUPY

Oczywiście! Stworzenie konta jest całkowicie darmowe. Dodatkowo, część kursów jest także dostępna bezpłatnie.
Otrzymasz dostęp do kursu od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj taka operacja nie trwa dłużej niż kilka-kilkanaście minut.
Oczywiście, napisz proszę na maila kontakt@encodeme-maturalnie.pl, że potrzebujesz indywidualnego kodu dostępu poprzez przelew tradycyjny. Wyślę Ci wszystkie dane do przelewu. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty lub przesłaniu potwierdzenia - przypiszę pełny dostęp do Twojego konta.
Dostęp do kursu można uzyskać poprzez zakup subskrypcji za 99 złotych miesięcznie za pomocą automatycznej bramki na platformie lub przelewem tradycyjnym. Da Ci to dostęp do wszystkich kursów dostępnych na platformie.
Po zalogowaniu się na swoje konto przejdź do zakładki Anulowanie Subskrypcji, gdzie możesz anulować swoje subskrypcje.

PRZEBIEG KURSU

Każdy kurs składa się z transmisji na żywo, podczas których tłumaczę kolejne zagadnienia przedstawione w programie kursu. Oczywiście, najpóźniej następnego dnia zmontowane nagranie ze spotkania trafia również do panelu kursanta. Dzięki temu dostęp do materiałów z omówionych już tematów jest dostępny w dowolnym momencie!
Wszystko zależy oczywiście od możliwości czasowych Kursanta. Zazwyczaj, kursy planowane są w taki sposób, aby przy około 3-4 godzinach tygodniowo przez 3-4 miesiące, możliwe było przejście całego kursu. A co za tym idzie - dla kompleksowego przejścia przez wszystkie kursy: kurs teoretyczny, kurs z programowania oraz kurs dot. arkuszy maturalnych wymaga około 3-4 godzin tygodniowo przez 9-12 miesięcy lub 9-12 godzin tygodniowo przez 3-4 miesiące.

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi?

Chętnie odpowiem na Twoje pytania!